Återförsäljare & Partners

Info@lignu.se

+46 (0)705-327116

ÅTERFÖRSÄLJARE

Sverige

Hjertmans

Båttillbehör

 

Finns över hela lander och lagerför fär närvarande Lignu impregneringsepoxi 1,9 liter.

 

För lagerstatus etc. se: LIGNU

 

 

Sundsvall

Marinvägen 1

856 33 Sundsvall

Tel: 060-64 17 00

 

 

Göteborg

Datavägen 2

436 32 Askim

Tel: 031-748 25 30

 

E-post: goteborg@hjertmans.se

Info om lagersaldo och beställda varor:

gbglager@hjertmans.se

 

 

Helsingborg

Västindiegatan 24

252 71 Råå

Tel: 042-26 11 12

 

E-post: helsingborg@hjertmans.se

Info om lagersaldo och beställda varor:

lagerhbg@hjertmans.se

 

 

Västerås

Sjöhagsvägen 6

721 32 Västerås

Tel: 021-41 99 90

 

E-post: vasteras@hjertmans.se

Info om lagersaldo och beställda varor:

vasinfo@hjertmans.se

Stockholm/Bromma

Voltavägen 15

168 69 Bromma

Tel: 08-26 35 40

 

E-post: bromma@hjertmans.se

Info om lagersaldo och beställda varor: lagerbromma@hjertmans.se

 

 

Karlstad

Lantvärnsgatan 6

652 21 Karlstad

Tel: 054-15 94 50

 

E-post: karlstad@hjertmans.se

 

 

Uppsala

Sylveniusgatan 5

754 50 Uppsala

Tel: 018-10 99 45

 

E-post: uppsala@hjertmans.se

 

 

Stenungsund

Strandvägen 25

444 31 Stenungsund

Tel: 0303-77 00 59

 

E-post: stenungsund@hjertmans.se

 

 

Malmö/ Limhamn

Vågbrytarvägen

216 12 Limhamn

Tel: 040-15 06 73

 

E-post: limhamn@hjertmans.se

Claessons Trätjära AB

Järnmalmsgatan 5

417 07 Göteborg

 

E-post info@claessons.com

Telefon 031-711 42 87

vx 8-12, 13-17

Fax 031-711 04 94

Mats Snickare AB

Stenarna 6732

471 72 Hjälteby TJÖRN

E-post info@matssnickare.se

Telefon 0304-66 72 22

Mobil 070-598 72 24

Fax 0304-66 72 24

INTERNATIONAL PARTNERS

UK

Make Wood Good

South Lodge

Gravesend Rd

Wrotham

Kent

TN15 7JJ

USA

Tel: +44 (0) 1732 824 700

Canada

New Zealand